Výroba z mnoha druhů a gramáže plachtovin

V nabídce naší výroby jsou autoplachty, zaplachtování hal a stanů, krycí plachty na bazény, pergoly, stroje, výrobky, stavby,
... zkrátka na jakýkoliv účel dle Vašich potřeb.

U veškerých plachet prováníme servis a potisk. Autoplachty nebo skříňové nástavby na vaše přání odznačíme reflexními
konturovacími prvky dle EHK 48. Toto označení je povinné pro vozidla uvedná do provozu po 10.10.2011.


Třístranné autoplachty

Obrovskou výhodou tohoto typu plachet je možnost nezávislého odplachtování každého boku i střechy zvlášť. Boční plachty mají na horní straně nanýtovány ložisková kolečka, která jezdí v kolejnici jako závěs. Řidič je schopen odplachtovat bok za cca. 30 sec. Na dolní straně jsou nanýtovány spony s kurtami pro rychlé upnutí.

Použitá plachtovina je Panama 900 gr./m2, podvaření textilními pásy s vysokou pevností.


Celoshrnovací plachty Edscha

U tohoto typu plachet se shrnují zároveň boky společně se střechou. Když řidič začne shrnovat střechu, tak boky jsou unášeny společně s ní. Jedná se o velmi rozšířený typ autoplachet.


Rolovací boky
(s klikou)

Pro snadný způsob odplachtování vyrábíme rolovací boky. Pomocí kliky můžete v krátkém čase a bez námahy odplachtovat bok jak malého vozu, tak i návěsu.


Pevné autoplachty

Pokud dopravce nepotřebuje často nakládat jeřábem, tak stačí použít neshrnovací pevnou plachtu. Na výběr je ze zapínání celních (TIR) nebo necelních.


Haly

Plachtové haly poskytují možnost uskladnění za ekonomicky velice výhodných podmínek. Nemalou výhodou je možnost v případě potřeby přesunout halu na jiné místo.

Naše firma dodává i libovolné typy kederových plachet do systému Rollfix.


Zákrytové plachty

Zákrytové plachty na materiál, krovy, automobily, stroje, formy ...

prakticky na cokoliv. To vše naše firma dodává širokému okruhu odběratelů. Plachty k těmto účelům mají gramáže 600, 620, 680 a 900 gr./m2. Informujte se telefonicky na možnosti, rádi Vám pomůžeme najít správné řešení pro Váš účel.


Reflexní konturové značení

Pro vozidla nad 3,5t zaevidovaná do provozu po 10.7.2011 platí povinnost vybavit vozidlo reflexním konturovým značením. Provádíme označení jak autoplacVýroba plachet rychle a kvalitně