Naše výkonné technologie vyrobí Vaši reklamu

Nabízíme Vám výrobu a potisk reklamních plachet, desek, samolepicích fólií, papírů, tapet, výrobků pro podporu prodeje
a mnoha dalších materiálů včetně jejich instalace.
Reklamní plachty

Reklamní plachty jsou oblíbeným prostředkem oslovení široké skupiny zákazníků.

Plachty dodáváme v libovolném rozměru. Menší plachty se používají například pro umístění na plot nebo fasádu domů, velké plachty (až několik set metrů čtverečních) se věší do speciálních pevných, nebo lankových rámů.

Provádíme také instalace plachet.


Reklamní sítě

Pokud je požadavek umístění reklamní plachty na fasádu domu v místě oken, doporučujeme použít síťovinu. Ta zabezpečí částečný prostup světla z exteriéru dovnitř budovy.

Dopravní prostředky

Osobní a dodávková auta, nákladní auta, autobusy, trolejbusy, tramvaje, stavební stroje - všechna tato vozidla vám polepíme reklamou dle vašeho přání.

Od malého nápisu až po celopolep. Používáme samolepicí fólie od renomovaných firem.


Billboardy

Vytiskneme vám billboard od 1 kusu až po kampaně určené pro výlep po celé České republice.

Tiskneme jak na billboardový papír (kampaně do 3 měsíců), tak na samolepicí fólii pro dlouhodobé použití (několik let).

Billboardový papír má modrý zadní podtisk pro zabránění průsvitu motivu z předešlé inzerce. Ze stejného důvodu má i PVC samolepicí fólie lepidlo v barvě modré, šedé, nebo černé.

Reklamní cedule

Používáme desky z pěněného PVC, sendvičové desky Al-PE-Al, komůrkový plast nebo i klasický pozink plech. Vhodný materiál vám doporučíme přesně na míru k vašemu použití.

Dodáme vám i rámy pro uchycení vyrobené v naší vlastní zámečnické dílně.


Polep výloh

Pro polep výloh používáme různé druhy samolepicích fólií dle požadavků na životnost. Používáme také okení OWV fólii s jednostranným průhledem zevnitř ven.

Samolepky s ořezem

Díky našemu strojovému vybavení jsme schopni vyrábět samolepky a papíry s ořezem do tvaru. Náklad se pohybuje už od jednoho kusu až po mnohatisícové série.

Autoplachty

Velice efektní a účinnou reklamou je potisk autoplachty. Její životnost se pohybuje v rozmezí 5-7 let a tím pádem Vaši firmu zviditelníte na opravdu dlouhou dobu.


Grafika a návrhy

Potřebujete firemní tiskoviny, návrh polepu auta, vytvořit nové logo nebo rovnou kompletní firemní vizuální styl? Díky bohatým zkušenostem Vám vytvoříme grafiku dle Vašich požadavků. Stačí nás kontaktovat.

Potisk tapet

Zařiďte si interiér svého bytu nebo firmy dle vlastních představ. Dodejte si vlastní motiv, nebo využijte bohaté nabídky některé z fotobank a zbývající už nechte na nás. Tiskneme na několik druhů papírů s různými strukturami povrchů. Podkladová vrstva z netkané textílie zabezpeči snadnou deinstalaci.


Textilní obrazy

Na míru Vám vyrobíme textilní obraz. Vyberete si jakýkoliv motiv, ten natiskneme na textilní materiál a ten pak napneme na dřevěný rám. Tímto obrazem si můžete vytvořit krásnou individuální dekoraci pro Váš interiér. Obrazy vyrábíme v libovolných rozměrech.


Plastické obrazy

Ekonomicky i vzhledem zajímavým produktem je plastový skládaný obraz. Desku potiskneme, z druhé strany vyfrézujeme drážky a po slepení získá deska 3D tvar. Zároveň se jedná o eko produkt, jelikož není deska z PVC, ale ze speciálního, ekologicky přátelského, plastu.


Roll up stojany

Velmi oblíbeným prezentačním stojanem je tzv. roll up stojan. Tyto stojany dodáváme v mnoha rozměrech a provedeních. Motiv vytiskneme na speciální blockout roll up film a ten nainstalujeme do stojanu. Součástí dodávky je praktická brašna.


Pro lepší orientaci v možnostech volby materiálů jsme pro Vás připravili Galerii médiíPro snažší orientaci v materiálech, ze kterých jsme vám schopni vyrobit reklamní produkt, jsme pro vás připravili galerii médií s příklady použití v praxi.


Frontlit banner

Reklamní plachta/banner určená k prezentaci v exteriéru i interiéru.

Litý banner s gramáží 510 gr./m² a velkou pevností osnovy. Jedná se o nejběžněji používaný banner jak v exteriéru, tak interiéru. Vysokou pevnost zaručuje hustá tkaná PES osnova, která je oboustranně povrstvena PVC. Povrch je sametově matný. Motiv tisku je libovolný, stejně tak rozměr a formát vyráběné plachty.


Síťovina /Mesh

Reklamní síť určená k prezentaci v exteriéru i interiéru.

Materiál se sestává z PES osnovy, která je oboustraně povrstvená PVC. Materiál má obdobné užití jako frontlit. Jeho hlavní použití je tam, kde jsou kladeny požadavky na zvýšený prostup světla a vzduchu skrz reklamu (průhled přes reklamu z interiéru ven apod.). Motiv potisku, formát a rozměry plachty jsou libovolné.


Blackback banner

Reklamní plachta/banner určená k prezentaci v exteriéru i interiéru s černou zadní stranou.

Specialní litý banner s gramáží 560 gr./m². Od standartního frontlit banneru se odlišuje tím, že je zadni strana banneru černá. Pokud takovýto banner nainstalujemne např. na mostní zabradlí nebo plot, tak zamezíme nežádoucímu průsvitu pozadi proti slunci. Dalším častým použitím jsou výstavní expozice.


Blockout banner

Reklamní plachta /banner určená k prezentaci v exteriéru i interiéru, oboustranný tisk.

Litý banner z PES osnovy tkané z černých nití, která je oboustraně povrstvená PVC. Viz. foto níže. Právě černá osnova zabraňuje prostupu světla z jedné strany plachty na druhou. Tím je docíleno správného zobrazení motivu při pohledu z obou stran reklamy. Jeho hlavní použití je tam, kde je třeba využít reklamy při pohledu z protilehlých směrů. Motiv potisku, formát a rozměry plachty jsou libovolné.


Backlit banner

Speciální banner určený pro vypnutí do rámu se zadním prosvětlením.

Důležitá je vysoká sytost tisku. Zde doporučujeme náš unikátní systém tisku CMYK + bílá + CMYK, který zaručí přirozenou barevnost bez podsvícení, tak perfektní sytost motivu při zapnutí světel.


Samolepicí fólie

Aplikace na reklamní tabule, dopravní prostředky, billboardy, apod.

Samolepicí fólie jsou nejobsáhlejší skupinou materiálů. Dle životnosti se dělí na fólie 3, 5-ti a 10-ti leté. Je na výběr z různých barev a druhů lepidel - černé, šedé, čiré, permanentní a nepermanentní. Samolepicími fóliemi wall wrap lze polepit zdi, tiskneme také na samolepicí fólie ultračiré a fólie imitující leptané nebo pískované sklo. Možností je zkrátka mnoho. Pro dobře fungující aplikaci je vždy potřeba zvolit správný druh fólie.


Okenní OWV fólie

Perforovaná folie na okenní grafiku.

Perforovaná fólie, někdy také označovaná jako Window marking. Černé lepidlo v kombinaci s děrováním umožňuje kvalitní průhled z interiérové strany do exteriéru. Nejčastější uplatnění tato fólie najde při polepu výloh a oken dopravních prostředků.


Tapetový papír

Vliesový tapetový papír pro potisk

Velmi moderní materiál, který umožňuje přizpůsobit si interiér bytu nebo firmy dle vlastních představ. Dodejte si vlastní motiv, nebo využijte bohaté nabídky některé z fotobank a zbývající už nechte na nás. Tiskneme na několik druhů papírů s různými strukturami povrchů. Podkladová vrstva z netkané textílie zabezpeči snadnou deinstalaci.


CLV papír

Typické použití - plakáty + CLV vitríny

Oboustraně natíraný papír s gramáží 150 gr./m² určený primárně pro použití do tzv. City light vitrin. Synonymem pro tento produkt je Abribus. Papír má parametry pro kvalitní rozptyl světla při zadním podsvícení.


Foto papír

Papír pro reprodukce fotografií.

Papír s gramáží 240 gr./m² a satinovým povrchem. Slouží pro tisk ve vysokém rozlišení pro tisk fotografických motivů velkých formátů.

BBS Papír

Blue back side billboardový papír.

Papír s gramáží 120 gr./m² s modře podtištěnou zadní stranou. Tento přetisk zabraňuje prostupu motivu ze spodní vrstvy papíru nalepeném na billboardu z dřívější doby. Používáme kvalitní papír vyrobený v EU.


Airtex banner

Lehký banner s textilní strukturou.

Atraktivní materiál, který nachází své uplatnění hlavně ve výstavnictví, v použití do roll up stojanů a při potahování dřevěných rámů pro dekoraci v interiérech bytů a firem. Má šedou zadní stranu pro zamezení prostupu světla.

S print plast

Čirá plastová fólie

S print potiskáváme nejčastěji v tloušťce 0,5 mm. Z povrchů lze volit lesk a mat. Při kombinaci tisků s bílou barvou lze docílit velmi pěkných výsledků.

Roll up Film

Tuhá PE fólie s tloušťkou 200 micronů pro prezentační stojany.

Námi používaný materiál do roll up stojanů se nekroutí po celou dobu životnosti a zaručuje ve spojení s kvalitním tiskem perfektní prezentaci vaší firmy. Standartně dodávané šířky jsou 85 a 100 cm, výška motivu je 200cm. Roll up film má černou mezivrstvu pro zabránění průsvitu světla.


Pop up Film

Tuhá PVC fólie s tloušťkou 290 micronů pro prezentační stěny.

Velmi tuhý materiál, který se po nalepení magnetických pružků instaluje na skládací výstavní pop up stěny. Pop up stěna je velmi dostupná možnost, jak mobilně a snadno oslovit nové zákazníky kdekoliv potřebujete (v interiérových prostorách).

Backlit film

Tuhá opálová fólie pro display systémy.

Speciální tuhá 180 micronová opálová fólie do reklamních nosičů se zadním prosvětlením. Důležitá je vysoká sytost tisku. Zde doporučujeme náš unikátní systém tisku CMYK + bílá + CMYK, který zaručí přirozenou barevnost bez podsvícení, tak perfektní sytost motivu při zapnutí světel.

PVC desky

Tuhé desky z pěněného PVC - přímý UV potisk

Asi každý se s tímto reklamním materiálem už ve svém životě setkal. Najdou své uplatnění převážně v interiéru. Ve větších tloušťkách a na méně exponovaných místech pak i v exteriéru. Na PVC desky tiskneme v tloušťkách od 1 do 10 mm. Jejich nevýhodou je relativně velká tepelná dilatace. Tudíž není vhodné jejich umístění na místech, kam s velkou intenzitou v exteriéru svítí slunce.


Bondové desky

Kompozitní desky Al-PE-Al - přímý UV potisk

Dnes nejvíce používaný deskový materiál pro použití v exteriéru. Hlavní výhodou těchto desek je velká objemová stálost. Tyto desky se nekroutí a nevyboulují, a to ani na místech s celodenním osvitem sluncem. V interiéru se dají po ofrézování skvěle využít pro výrobu různých 3d reklamních stojanů. Povrch těchto desek je bílý, barevný a nebo ve vzhledu kartáčovaného hliníku. Umíme potisknout všechny varianty. Desky jsou standartně v tloušťkách 2,3, nebo 4 mm.


Plexisklo - PMMA

Materiál pro světelné a designové aplikace - přímý UV potisk.

Tiskneme jak na plexi čiré, tak na opálové. Tloušťky od 1 do 15-ti mm.

U podsvícených aplikací je zde nejlepším řešením náš unikátní systém tisku CMYK + bílá + CMYK, který zaručí přirozenou barevnost bez podsvícení, tak perfektní sytost motivu při zapnutí světel. Plexisklo lze opracovat ofrézováním, lze jej ohýbat a tvarovat.


Autoplachtovina

Materiál o gramáži 700-1000 g/m². Jedná se o materiál, který je svou vysokou pevností v nástřihu určen pro následné zpracování pro autoplachty. Tisk je kvůli extrémnímu namáhání navíc ochráněn tekutou laminací (celoplošné zalakování). Autoplachtu vám dodáme od prvotního změření konstrukce až po vyskladnění finálního výrobku.


Kapa desky

Desky pro použití převážně v interiéru - přímý UV potisk.

Stadur - velmi odolná a lehká deska pro použití v interiéru. Sestává se z 1 mm PVC - PUR pěny a opět 1 mm PVC. Standartně je nabízíme v tloušťkách 5 a 10 mm.

Naší specialitou je nabídka levných a designově velmi atraktivních frézovaných obrazů. Propastný rozdíl je mezi vzhledem, pokud někam připevníme pouze plochou plastovou desku nebo náš frézovaný obraz. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kartón a lepenka

Výborný a levný materiál pro prezentaci v interiéru - přímý UV potisk.

V naší nabídce je potisk lepenek typu E mikrovlna a EB vlna. Po ofrézavání lze z těchto lepenek tvořit 3d stojany. Lepenky se také výborně hodí na akční prezentace produktů.

Al Plech

Přímý UV potisk.

Potisk Al plechu je vhodný například pro použití na štítky strojních zařízení. Typickým příkladem jsou například parametrové štítky strojů, nebo výtahů.

Magnetické fólie

Snímatelná reklama na vozidle nebo tabulích - přímý UV potisk.

Výborný materiál, pokud potřebujete pravidelně reklamu snímat a opětovně instalovat. Motiv tisku libovolný, magnetické fólie dodáváme v několika tloušťkách.


V našem strojovém parku najdete UV vytvrzovací, solventní i midsolventní tiskárny.Tiskárna Efi Vutek H2000 PRO


 • typ tisku - UV vytvrzovaný
 • šíře tisku 203 cm
 • rozlišení 1000 dpi
 • 7 barev - 2x CMYK LcLm + 4x bílá
 • přímý potisk PVC a kompozitních desek, bannerů, papíru, samolepicích folií, plexiskla, plechu, dřeva, atd.
 • tloušťka potiskovaného materiálu az 5,1 cm

Tiskárna Mutoh Osprey 130


 • typ tisku - hard solvent
 • šíře tisku 320 cm
 • rozlišení 720 dpi
 • 6 barev - CMYK LcLm
 • potisk bannerů, síťoviny, papíru, samolepicích fólií, atd.

Tiskárna Mutoh Osprey 102


 • typ tisku - hard solvent
 • šíře tisku 250 cm
 • rozlišení 720 dpi
 • 6 barev - CMYK LcLm
 • potisk bannerů, síťoviny, papíru, samolepicích fólií, atd.


Tiskárna Mutoh Value jet 1612


 • typ tisku - mild solvent
 • šíře tisku 160 cm
 • rozlišení 1440 dpi
 • 4 barvy - CMYK
 • potisk samolepicích fólií, papíru, fotopapíru, atd.

Řezací plotter
Summa S Class 140 T


 • plotter s tangenciálním nožem
 • rychlost řezání až 50m/min
 • šířka řezání 140cm
 • tvarový ořez OPOS s bílým světlem umožňuje i ořez na reflexních a kovových fóliích

Řezací plotter
Mutoh SCPro 1400


 • rychlost řezání až 50 m/min
 • šíře řezání 140 cm
 • tvarový ořez s OPOS systémem


Formátovací zařízení na PVC, plexisklo a kompozitní desky Keen Cut Steel Track 210


 • profesionální stroj na řezání rigidních materiálů

Kroužkovací lis
Piromatic PM C3


 • pneumatický pohon
 • automatické podávání kroužků
 • laserové navádění
 • délka cyklu nalisování kroužku 0,25 sec.

Laminátor
Neschen ColdLam 1650


 • laminátor pro studenou i teplou laminaci
 • šíře laminování 160 cm
 • předehřev válců do 70 st. C
 • pneumatický přítlak válců do 4 atm.
 • rychlost do 8 m/min
 • kašírování desek do tloušťky 40mm


Reklama rychle, chytře, kvalitně